Responzivních webové stránky a aplikace na míru

Nabízím tvorbu webových prezentací na míru, které vytvářím dle požadavků. Kladu důraz na přehlednost, čitelnost a jednoduchost ovládání jak uživatele, tak i administrace.

Programování

Postup při tvorbě webových stránek

1. Kunzultace a odhad ceny

Pokud začínám projekt, přeberu základní informace o oprojetku a vypracuji cenový odhad zakázky.

2. Dokumentace

Pro vytvoření dokumentace potřebuji kompletní informace o projektu, dle toho vypracuji drátěný model webu (wireframe) a UML strukturu projektu (popis dat a funkcí). Dle toho můžu dát přesnou cenu a vy uvidítě co dostanete ve výsledku. 

3. Grafické zpracování webu

Vypracování grafického náhledu dle drátěného modelu a zaslání náhledu webu v PDF k odsohlasení a doladění. 

4. Programování webu

Naprogramování aplikace nebo firemního webu a nahození na server pro otestování nebo naplnění daty.

5. Předání zákazníkovi

Nasměrování domény na nový web, nastavení e-mailů, případná registrace do katalogů, podpůrné weby nebo články blogerů, PPC reklama.

Proč web na míru?

Nemusíte se ničím omezovat k dosažení Vašich cílů, váš web musí být napřed před konkurencí od grafiky až po originální funkce stránek.

Webdesign webové stránky

Webdesign vaší www stránky musí zaujmout na první pohled a nasměrovat zákazníka na daný produkt.  Webdesign tvořím podle základních principů : zvýraznění kontrastu, vyváženost, zarovnání, opakování a toku (cesta, po níž se vydává oko uživatele).

Tvořím přístupné webové aplikace v  HTML5  dle  W3C (mezinárodní konsorcium, pro webové standardy). 

Responzivní web design

Je způsob stylování HTML dokumentu a CSS, které zaručí, že zobrazení stránky bude přizpůsobeno pro všechny druhy zařízení (stolní PC, netbooky, tablety, mobilní telefony, atd.). Především díky vlastnosti Media Queries v CSS3 lze rozpoznat vlastnosti zařízení, na kterém je stránka zobrazena a přizpůsobit tak její obsah (grafiku). 

Programování webové aplikace

Potřebujete redakční systém nebo e-shop na míru, shromažďovat informace o uživatelích, vytvořit svůj vlastní originální projekt? To vše můžu pro vás udělat za přijatelnou cenu, případně poradit v provedení webové aplikace.

Webové aplikace  programuji v PHP  (Hypertextový preprocesor, původně Personal Home Page) s použitím databází MYSQL. Tato technologie je srdce aplikace (na straně serveru), která vytváří HTML a CSS kód na straně uživatele. Pro různé efekty na straně uživatele využívám programovací jazyk Javascript.

Aby má práce byla více efektivní, používám  OOP  (objektově orientované programování) a Frameworky (softwarová struktura, která slouží jako podpora při programování a vývoji softwarových projektů). Jako PHP framework používám Symfony. Zvolit vhodný framework pro projekt je důležité pro budoucí udržitelnost. Pokud si bude programátor psát vlastní framework bez dokumentace (nebo "jak se mu líbí"), je velký problém v budoucnu s přechodem k jinému nebo jiné firmě. Důležité je také si psát UML dokumentaci pro rychlý přehled aplikace.

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Spousta firem nabízí SEO ale nedozvíte se co nabízí pod tímto názvem. Veškerá doporučení ohledně vyhledávání naleznete na podpoře google, které dodržuji a potřebné věci na daný projekt aplikuji.

Webové stránky tvořím tak, aby  veškerý obsah co nejlépe zaindexovali vyhledávače  jako jsou např. Google nebo Seznam.  

Přehled návštěvnosti www prezentace

Pro kompletní přehled webové prezentace o návštěvnosti stránek používám Google Analytics. Díky tomu budete mít dokonalý přehled o provozu pro efektivní marketing. Google Analytics vám umožní vytvářet lépe cílené reklamy, posilovat marketingové aktivity a vytvářet webové stránky s vyššími konverzními poměry.

PPC - reklamní kampaně za proklik

Pokud potřebujete ihned prodat svůj produkt před konkurencí, nabízím  vedení PPC kampaní  (z anglického pay per click - placení za klik).  Více o PPC kampaních ...