Responzivních webové stránky a aplikace na míru

Nabízím tvorbu webových prezentací na míru, které vytvářím dle požadavků. Kladu důraz na přehlednost, čitelnost a jednoduchost ovládání jak uživatele, tak i administrace.

Programování

Postup při tvorbě webových stránek

1. Kunzultace a odhad ceny

Pokud začínám projekt, přeberu základní informace o oprojetku a vypracuji cenový odhad zakázky.

2. Dokumentace

Pro vytvoření dokumentace potřebuji kompletní informace o projektu, dle toho vypracuji drátěný model webu (wireframe) a UML strukturu projektu (popis dat a funkcí). Dle toho můžu dát přesnou cenu a vy uvidítě co dostanete ve výsledku. 

3. Grafické zpracování webu

Vypracování grafického náhledu dle drátěného modelu a zaslání náhledu webu v PDF k odsohlasení a doladění. 

4. Programování webu

Naprogramování aplikace nebo firemního webu a nahození na server pro otestování nebo naplnění daty.

5. Předání zákazníkovi

Nasměrování domény na nový web, nastavení e-mailů, případná registrace do katalogů, podpůrné weby nebo články blogerů, PPC reklama.

Proč web na míru?

Nemusíte se ničím omezovat k dosažení Vašich cílů, váš web musí být napřed před konkurencí od grafiky až po originální funkce stránek.

UX design

Vzhled vaší www stránky musí zaujmout na první pohled a nasměrovat zákazníka na daný produkt.  Webdesign tvořím podle základních principů : zvýraznění kontrastu, vyváženost, zarovnání, opakování a toku (cesta, po níž se vydává oko uživatele).

Tvořím přístupné webové aplikace v  HTML5  dle  W3C (mezinárodní konsorcium, pro webové standardy). 

Responzivní web

Je způsob stylování HTML dokumentu a CSS, které zaručí, že zobrazení stránky bude přizpůsobeno pro všechny druhy zařízení (stolní PC, netbooky, tablety, mobilní telefony, atd.). Především díky vlastnosti Media Queries v CSS3 lze rozpoznat vlastnosti zařízení, na kterém je stránka zobrazena a přizpůsobit tak její obsah (grafiku). 

Programování webové aplikace

Potřebujete redakční systém nebo e-shop na míru, shromažďovat informace o uživatelích, vytvořit svůj vlastní originální projekt? To vše můžu pro vás udělat za přijatelnou cenu, případně poradit v provedení webové aplikace.

Webové aplikace  programuji v PHP  (Hypertextový preprocesor, původně Personal Home Page) s použitím databází MYSQL. Tato technologie je srdce aplikace (na straně serveru), která vytváří HTML a CSS kód na straně uživatele.  

Aby má práce byla více efektivní, používám  OOP  (objektově orientované programování) a Frameworky (softwarová struktura, která slouží jako podpora při programování a vývoji softwarových projektů). Jako PHP framework používám Symfony. Na straně uživatele (prohlížeč) využívám Vanilla + React JS framewok. Zvolit vhodný framework pro projekt je důležité pro budoucí udržitelnost. Pokud si bude programátor psát vlastní framework bez dokumentace (nebo "jak se mu líbí"), je velký problém v budoucnu s přechodem k jinému nebo jiné firmě. Důležité je také si psát UML dokumentaci pro rychlý přehled aplikace. 

Pro analýzu kódu používám PHPStan, který odhalí chyby. 

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Spousta firem nabízí SEO ale nedozvíte se co nabízí pod tímto názvem. Veškerá doporučení ohledně vyhledávání naleznete na podpoře google, které dodržuji a potřebné věci na daný projekt aplikuji.

Webové stránky tvořím tak, aby  veškerý obsah co nejlépe zaindexovali vyhledávače  jako jsou např. Google nebo Seznam.  Pro kontrolu struktury webu a jak se web indexuje ze strany vyhledávače, používám nástroj Google Search Console.

Přehled návštěvnosti www prezentace

Pro kompletní přehled webové prezentace o návštěvnosti stránek používám Google Analytics. Díky tomu budete mít dokonalý přehled o provozu pro efektivní marketing. Google Analytics vám umožní vytvářet lépe cílené reklamy, posilovat marketingové aktivity a vytvářet webové stránky s vyššími konverzními poměry.

PPC - reklamní kampaně za proklik

Pokud potřebujete ihned prodat svůj produkt před konkurencí, nabízím  vedení PPC kampaní  (z anglického pay per click - placení za klik).  Více o PPC kampaních ...