Responzivních webové stránky a aplikace na míru

Nabízím tvorbu webových prezentací na míru, které vytvářím dle požadavků. Kladu důraz na přehlednost, čitelnost a jednoduchost ovládání jak uživatele, tak i administrace.

Programování

Postup při tvorbě webových stránek

1. Předání informací o webu

Předání podkladů pro práci: text, fotografie, nákresy nebo představy zákazníka. Tyto informace jsou důležité pro správný návrh webové stránky nebo aplikace.

2. Kalkulace a návrh zpracování webu

Kalkulace je dle podkladů a je dán maximální cenový limit. S cenou vypracuji písemný manuál k vytvoření webu nebo aplikace. 

3. Wireframe - drátěný model

Pro prezentaci nebo aplikaci vytvořím drátěný model, pro náhled nového řešení. Jde o návrh funkcí a obsahu stránek webu, pro lepší pochopení.

4. Grafické zpracování webu

Správný rozvrh grafiky z hlediska marketingu a zaslání náhledu webu v jpg, odsouhlasení grafiky, zaplacení zálohy. Grafika webu se tvoří dle wireframe.

5. Programování webu

Naprogramování aplikace nebo firemního webu, testováni na serveru, naplnění daty.

6. Předání zákazníkovi

Nastavení webu na doméně, nastavení e-mailů, případná registrace do katalogů, podpůrné weby nebo články blogerů, PPC reklama , platba.

Proč web na míru?

Nemusíte se ničím omezovat k dosažení Vašich cílů, váš web musí být napřed před konkurencí od grafiky až po originální funkce stránek.

Webdesign webové stránky

Webdesign vaší www stránky musí zaujmout na první pohled a nasměrovat zákazníka na daný produkt.  Webdesign tvořím podle základních principů : zvýraznění kontrastu, vyváženost, zarovnání, opakování a toku (cesta, po níž se vydává oko uživatele).

Tvořím přístupné webové aplikace v  HTML5  dle  W3C (mezinárodní konsorcium, pro webové standardy). 

Responzivní web design

Je způsob stylování HTML dokumentu a CSS, které zaručí, že zobrazení stránky bude přizpůsobeno pro všechny druhy zařízení (stolní PC, netbooky, tablety, mobilní telefony, atd.). Především díky vlastnosti Media Queries v CSS3 lze rozpoznat vlastnosti zařízení, na kterém je stránka zobrazena a přizpůsobit tak její obsah (grafiku). 

Programování webové aplikace

Potřebujete redakční systém nebo e-shop na míru, shromažďovat informace o uživatelích, vytvořit svůj vlastní originální projekt? To vše můžu pro vás udělat za přijatelnou cenu, případně poradit v provedení webové aplikace.

Webové aplikace  programuji v PHP  (Hypertextový preprocesor, původně Personal Home Page) s použitím databází MYSQL. Tato technologie je srdce aplikace (na straně serveru), která vytváří HTML a CSS kód na straně uživatele. Pro různé efekty na straně uživatele využívám programovací jazyk Javascript.

Aby má práce byla více efektivní, používám  OOP  (objektově orientované programování) a Frameworky (softwarová struktura, která slouží jako podpora při programování a vývoji softwarových projektů). Jako PHP Používám frameworky Symfony nebo Nette Framework, který je u nás nejrozšířenější.

Pro Javascript používám nejčastěji Framework JQuery , který je nejpoužívanější ve světě.

Na dynamické stylování CSS používám LESS nebo Sass , které rozšiřuje klasické CSS o dynamické prvky jako jsou proměnné, mixiny, výpočty a funkce.

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Webové stránky tvořím tak, aby  veškerý obsah zaindexovali vyhledávače  jako jsou např. Google nebo Seznam. Poradím vám jáká klíčová slova zahrnout do textu (co lidi nejvíce hledají), nebo případně nechám napsat poutavé texty na váš web dle podkladů.

Na pořadí ve vyhledávači záleží na mnoho faktorech: obsah webu a uspořádání textu, odkazující stránky na váš web, stáří domény, aktualizace obsahu atd..

Co týče zpětných odkazů, záleží na jejich kvalitě, to znamená, že je lepší, když odkazující web nebo článek je na stejné téma. Můžu pro vás vytvořit  podpůrné stránky , případně nechám napsat  podpůrný článek  na blog, nebo registrovat do katalogů. Co vám může uškodit u zpětných odkazů je: obsah je velmi podobný nebo totožný, přicházejí ze spamujících stránek, zapojení do různých linkfarem.

Můžu vám nabídout na jaká  klíčová slova  je možno dosáhnou prvních pozic dle konkurence a aktualního stavu vašeho webu, případně web a jeho obsah poupravit dle požadavků.  

Přehled návštěvnosti www prezentace

Pro kompletní přehled webové prezentace o návštěvnosti stránek používám Google Analytics. Díky tomu budete mít dokonalý přehled o provozu pro efektivní marketing. Google Analytics vám umožní vytvářet lépe cílené reklamy, posilovat marketingové aktivity a vytvářet webové stránky s vyššími konverzními poměry.

PPC - reklamní kampaně za proklik

Pokud potřebujete ihned prodat svůj produkt před konkurencí, nabízím  vedení PPC kampaní  (z anglického pay per click - placení za klik).  Více o PPC kampaních ...