Grafické práce a tisk

Mám dlouholetou praxi v grafických pracích pro tisk, tvorbu logotypu a identity nebo venkovní reklamy.

Kancelář

Grafická příprava pro tisk

Zajistím Vám  kvalitní přípravu dle ISO  pro ofsetový tisk i samotný  tisk od vizitek, letáků, plakátů až po firemní brožury . Ofsetový tisk je kvalitní vícenákladový tisk, mé zkušenosti v sazbě Vám zaručí správnou barevnost tisku, kvalitní tiskovou sazbu,  jedinečný grafický vzhled .

Identita - logo

Identický grafický vzhled  Vaší firmy od tiskovin po internetové prezentace. Nechte si navrhnout svou značku společnosti, je to základ prosazení se na trhu.

Od okamžiku, kdy se vzbudíme, až do okamžiku, kdy usneme, jsou loga všudepřítomnou součástí našeho života.

Proč jsou loga důležitá?  Protože lidé si často vybírají produkty podle toho, za co je považují, nikoliv podle jejich skutečné hodnoty. Díky správné značce může firma zvýšit očekávanou hodnotu produktu, společnost bez loga je jako člověk bez tváře.

Ofsetový tisk

Nabízím Vám kvalitní ofsetový tisk za nízké ceny , tiskové produkty jako jsou vizitky, letáky, skládačky, plakáty, katalogy, bloky, firemní dokumenty, pozvánky atd. Nachystám Vám grafické podklady pro tisk a doporučím správnou variantu tisku a kalkulaci. 

Reklamní fotografie

Kvalitní fotografie , z hlediska výběru motivu nebo zvoleného úhlu, je součástí fungující reklamy. K focení používám kvalitní zrcadlovku Canon, nebo vyberu vhodou fotografii z fotobanky, například www.pixmac.cz.